L1 - Marsej duguje VAR-u, Radonjić i drugovi ne odustaju od LŠ!

Autor: Stefan Matić
subota 13.04.2019.
19:24

Današnjom utakmicom između Marseja i Nima počeli su subotnji susreti 32. kola Lige 1.

twitter.com
twitter.com

Marsej postigao dva gola za dva minuta, Radonjić odigrao svihdevedest minuta. Na "Veldromu" uz mnogo sreće pao Nim2:1.

Prvo poluvreme je proteklo u inicijativi domaćih, ali izgledne šanse su propuštali redom Tovan, Radonjić i Gustavo koji je krajem prvog poluvremena pogodio i stativu.

Drugi period igre započinje golom Marseja, ali glavni sudija meča posle konsultacije sa VAR sistemom ipak poništava gol zbog ofsajda.

U 64. minutu Radonjić je postigao gol, ali je nesreću i on poništen zbog ofsajda.

Domaćini su naplati sve svoje promašaje kada su u dva minuta postigli dva gola!

Prvo je Žerman odlično reagovao posle kornera Pajea i postigao gol za vođstvo, da bi Brazilac Gustavo postigao drugi gol za domaće u 73. minutu sjajnim udarcem sa nekih dvadesetak metara.

Nim uspeva da prepolovi vođstvo domaćina gola Sovenijera iz penala, igrao se 82. minut.

Neverovatne scene su viđene u dubokoj nadoknadi meča, kada je sudija prvo dosudio a zatim i poništio suđeni penal za Nim.

Penala nema, bodovi ostaju na "Velodromu".