19:11

Francuz blistao protiv "Žirondinaca".

twitter.com
twitter.com

Pred veliki derbi u Lilu gde gostuje PSŽ, Sent Etjen je ugostio goste iz Bordoa pobedivši ih sa 3:0 što ih je približilo Lionu na samo tri boda šest kola pre kraja Lige 1.

Domaćini su još u prvom poluvremenu bili ofanzivniji, ali ni jedan od timova nisu uspeli da zabeleže gol tako da smo na pauzu otišli sa rezultatom 0:0.

Po povratku sa pauze igrači Sent Etjen su nastavili sa pritiskom što je rezultiralo vođstvom od 1:0 u 55. minutu.

Suđen je penal za domaćina posle konsultacija sa VAR-om gde je ustanovljeno igranje rukom gostiju u svom kaznenom prostoru, Kazri je penal sigurno pretvorio u vođstvo za domaće.

Slavlje je potvrdio u 90. minutu Debiši svojim drugim golom na utakmici i tako zapečatio sudbinu gostiju iz Bordoa.

Neven Subotić nije bio u protokolu za domaći tim, dok je kod gostiju Vukašin Jovanović odsustvovao zbog žutih kartona.