19:01

"Doge" blizu potvrde drugog mesta u Ligi 1.

twitter.com
twitter.com

Lepa akcija sredinom prvog poluvremena je bila dovoljna da se postavi i konačan rezultat od 1:0 za domaći tim.

Lil je krenuo aktivnije od samoga starta, pobeda bi im najverovatnije obezbedila i mesto viceprvaka, ako Lion ne pobedi večeras Marsej u gostima, "Doge" sa druge pozicije idu u Ligu šampiona.

Jedini gol na meču smo videlu 27. minutu. Sjajnu asistenciju Ikonea koristi Loik Remi za njegov šesti gol u Ligi 1.

Videlo se da meč ne nosi sa sobom toliko takmičarsku vrednost te su oba tima većinu vremena mirovala na terenu, dok na samom kraju Brazilac Pablo, defanzivac ne dobija direktan crveni karton za faul nad Pepeom kao poslednji igrač odbrane.

Igrač se završio minimalnom pobedom domaćih, Bordo je vezao peti poraz uzastopno.

Vukašin Jovanović nije nastupao za Bordo zbog suspenzije iz prethodnog meča.