L1 - Baloteli ne može protiv svoje odbrane, Marsej ispustio dva gola prednosti!

subota 30.03.2019.
19:08

U jedinom susretu Lige 1 danas Marsej je ugostio Anžer.

EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO

Marsej je ispustio dva gola prednosti i platio greške svojih defanzivaca, Anžer je realizova oba penala i došao do boda postavivši konačnih 2:2.

Domaćini su odmah poveli u 4. minutu preko Balotelija, kome je priznat gol tek posle konsultacije sa VAR-om.

Italijan ubrzo udvostručuje prednost domaćih, Baloteli stiže do svog sedmog gola u dresu Marseja posle sjajnog šuta sa ivice šesnaesterca u 16. minutu.

Anžer ne odustaje i uspeva da prepolovi svoj zaostatak posle suđenja najstrože kazne posle faula defanzivaca Marseja u svojih šesnaest metara, siguran realizator je Toma Monganji u 36. minutu.

Gosti su nastavili da pritiskaju i u drugom poluvremenu i stižu do poravnanja u 67. minutu ponovo iz penala!

Ovog puta Ćaleta-Car ruši protivničkog igrača u svom šesnaestercu, Monganji je ponovo siguran tako da je Anžer stigao do 2:2!

Nemanja Radonjić je odgledao ceo meč sa klupe domaćih.