Kvaljarela: "Zaslužili smo pobedu"

• 03. oktobar 2013.

• 00:00

Strelac drugog pogotka za Juventus u remiju sa Galatasarajem smatra da je italijanski tim imao apsolutnu kontrolu nad utakmicom i da osvoji sva tri boda.

Fudbaleri Juventusa preokrenuli su večeras rezultat u duelu sa Galatasarajem i bili na domak trijumfa kada je Kvaljarela povisio na 2:1 u 87. minutu meča.

Ipak, šampion Italije nije uspeo da sačuva prednost pa je turski klub otišao iz Torina sa osvojenim bodom, nezasluženo, tvrdi Kvaljarela.

"Imali su dva udarca u gol a mi smo kontrolisali utakmicu u potpunosti i ako je neko zaslužio pobedu onda je to Juventus. Ostaje gorak ukus u ustima kada dođete na domak cilja a onda vam u narednom potezu neko nanese teak udarac" rekao je napadač "Bjankonera" nakon meča.

Juventus je vezao dva remija u Ligi šampiona pa će u nastavku takmičenja imati velikih problema da se približi Real Madridu koji već sada ima četiri boda više od "Stare Dame".