Kvalifikacije za SP: Devet utakmica, tri gola za 45 minuta

ponedeljak 09.10.2017.
21:46

U okviru poslednjeg kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji, večeras je na programu devet duela.

EPA/SERGEI ILNITSKY

Nakon prvog poluvremena, na čak sedam utakmica nije bilo golova.

Mreže su se tresle samo u Makedoniji, gde gostuje Lihtenštajn i na Islandu, gde gostuje Kosovo.

Makedonci su u prednost došli u 36. minutu, strelac je bio Musliu, da bi samo dva minuta kasnije Trajkoviski postigao drugi gol za domaćina, na asistenciju Pandeva.

Oba gola pogledajte u nastavku.

Što se tiče susreta u Rejkjaviku, domaćin je nadomak overavanja plasmana na Mundijal, kako pred svojom publikom vodi sa 1:0, golom Sigurdsona u 40. minutu susreta.

Gol fudbalera Evertona možete pogledati u nastavku.

Na susretima Albanija - Italija, Finska - Turska, Izrael - Španija, Moldavija - Austrija, Ukrajina - Hrvatska, Vels - Irska, kao i duelu na "Rajku Mitiću" između Srbije i Gruzije, nije bilo golova.

Više o prvih 45 minuta susreta u našoj prestonici u nastavku.