Kup Španije - Senzacija na "San Mamesu", Barselona eliminisana u 93. minutu!

• 06. februar 2020.

• 22:53

I drugi učesnika "El Klasika" eliminisan iz kupa.

Kup Španije - Senzacija na
Injaki Vilijams heroj domaćih navijača, gol za pobedu došao u nadoknadi vremena (1:0).

Početak meča na "San Mamesu" je počeo inicijativom Barselone, mladi Ansu Fati je zapretio u dva navrata.

Na drugoj strani domaći postižu gol, ali pogodak Injaki Vilijamsa se neće računati zbog ofsajd pozicije.

Do kraja prvog dela igre zapretio je i Raul Garsija, ali Ter Štegen bez ozbiljnijeg posla.

U 57. minutu susreta ulazi Grizman umesto Fatija, Francuz je desetak minuta kasnije imao odličnu šansu, ali njegov šut brani odlični Simon. Pre njega je bila i kontroverzna situacija, De Jong je pao u šesnaestercu Bilbaa, ali bez penala za goste.

Nunjez je pokušao za domaće, ali bez golova na "San Mamesu".

Simon nastavlja da briljira, golman domaćih u završnici meča skida odličan šut Lea Mesija.

I kada se činilo da neće biti golova, Injaki Vilijams koristi asistenciju rezerviste Ibaia za pogodak i prolaz u polufinale Kupa Kralja!