Kup kralja - Sevilja napravila korak ka 1/4 finalu, Valensija bliža od Las Palmasa

sreda 03.01.2018.
23:12

Valensija i Sevilja nisu daleko od plasmana, ali treba to da potvrde i u revanš mečevima.

EPA-EFE/JOSE MANUEL VIDAL

Zanimljivo u Kupu kralja, nakon što su danas dobre rezultate postigli Atletiko Madrid i Alaves, danas je Sevilja uspela takođe da zabeleži odličan rezultat na strani protiv Kadiza.

Dosta toga je bilo jasno i posle 23 minuta, prvo je Nolito u 9. minutu uspeo da postigne gol za 0:1, da bi Hesus Navas povećao prednost.

Domaći su bili sasvim solidni nakon toga, imali i par šansi, a najbolju su propustili na samom kraju utakmice kada su promašili penal, Sančez je tragičar.

Las Palmas je dočekao Valensiju na svom terenu, i poveo sa 1:0 nakon 36 minuta. Kaljeri je bio strelac, Erera asistent, bili smo na pragu iznenađenja.

Ipak, Valensija stiže do zlata vrednog gola u 85. minutu kada je Rodrigo pogodio za 1:1.

Kao i uvek kada je u pitanju Kup kralja, gledali smo Nemanju Maksimovića, odigrao je svih 90 minuta u dresu Valensije.