Kup kralja - Prštalo je na Mestalji, fenomenalni Rodrigo rastužio Maksimovića i drugove!

utorak 29.01.2019.
23:35

Crveni karton i opšta tuča na kraju meča u Valensiji.

insidespanishfootball.com

Fudbaleri Valensije ostvarili su plasman u polufinale Kupa kralja pošto su na svom terenu savladali Hetafe sa 3:1 u drugoj utakmici dvomeča.

Madriđani su na Mestalju stigli sa golom prednosti, a sve je krenulo još bolje već u prvom minutu kada je reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović asistirao Horheu Molini za vodeći pogodak u prvom minutu.

Zaređao je Hetafe žute kartone, čak petorica fudbalera je "požutelo" u prvih 45 minuta, da bi prava ludnica usledila u drugom delu meča.

Fantastični Rodrigo je uspeo da vrati svoj tim u život u 61. minutu, Hetafe je u međuvremenu ostao bez Dakonama koji je isključen, a onda smo videli pravo čudo u nadoknadi vremena.

U 92. Španac je doneo vođstvo nakon akcije sa desne strane, a plasman među četiri najbolje ekipe u Kupu Španije obezbedio je njegov gol minut kasnije.

Usledio je opšti haos po završetku meča pošto su igrači obe ekipe krenuli u masovnu tuču koju su morali da sprečavaju i policajci.