Kup kralja: Miljenik "Grobara" srušio Eibar, Seviljina bruka protiv trećeligaša!

četvrtak 01.11.2018.
18:44

Srpski internacionalac postigao svoj prvenac u novom klubu.

Screenshot/YouTube/Real Sporting de Gijón

U terminu od 16.15 odigrane su tri utakmice španskog Kupa kralja, a jedan meč je obeležio srpski internacionalac Uroš Đurđević.

Nekadašnji miljenik navijača Partizana je zatresao mrežu u pobedi svog Sportinga iz Hihona u prvom meču šesnaestine finala Kupa kralja protiv Eibara. Favorizovani prvoligaš je izgubio sa 2:0, a drugi strelac za domaćine bio je Neftali Mazambi u 86. minutu.

Sevilja je danas neprijatno iznenadila svoje navijače pošto je u gostima trećeligašu Viljanovenseu odigrala nerešeno bez pogodaka.

Nerešeno je bilo i u okršaju dve ekipe iz Primere, Selta je u Vigu remizirala sa Sosijedadom 1:1. Domaćin je poveo u 58. minutu preko Jaga Aspasa, ali su Baski u 89. minutu stigli do vrednog gola kada je pogodio Huanmi.