Kup kralja - Kombinovani tim Reala se opustio sa trećeligašem, ali prošao dalje!

• Autor: Milovan Longinov

• 28. novembar 2017.

• 23:27

Madriđani u osmini finala Kupa kralja, ali ne tako lako kao što su svi očekivali.

Fudbaleri Real Madrida plasirali su se u osminu finala Kupa kralja pošto su posle pobede u gostima (2:0), večeras remizirali sa Fuenlabradom - 2:2.

Zinedin Zidan je očekivano izveo kombinovani sastav, igrali su svi rezervisti, Teo Ernandes, Naćo, Kovačić, Ljorente i Sebaljos, uz pomoć iz B tima, a ponovo se istakao Borha Majoral, koji je postigao oba pogotka.

Fuenlabrada, inače lider u trećoj španskoj ligi, povela je u 25. minutu golom Milje, a onda je Majoral preokrenuo brzim pogocima u 63. i 70. minutu.

U 89. minutu, Portilja je pogodio za velikih 2:2, što je verovatno najveći rezultat u istoriji ovog kluba.

Važna vest je da se večeras na teren vratio Geret Bejl koji je upravo u igru ušao pre postignut pogotka, pa navijači mogu da budu optimisti pred nastavak sezone.

U preostalim mečevima, Selta je overila plasman protiv Eibara pobedom od 1:0, u prvom meču je slavila sa 2:1. Nemanja Radoja je igrao do 71. minuta.

Levante je u duelu prvoligaša izbacio Đironu, pošto je večeras odigrao 1:1, posle pobedo od 2:0 u prvom duelu.