Kup Kralja - Bez "Tigra" ali u polufinalu

• 24. januar 2013.

• 21:51

Iako bez pomoći povređenog Radamela Falkaa Atletiko Madrid uspeo je da sačuva prednost u revanšu četvrtfinala Kupa Kralja i na taj način obezbedi plasman među četiri najbolje ekipe ovog takmičenja.

Kup Kralja - Bez
Atletiko Madrid potvrdio je ono što je nagovešteno nakon prvog meča čevrtfinala Kupa Kralja na "Kalderonu".

"Jorgandžije" su večeras na gostovanju Betisu sačuvale prednost iz prvog meča pošto je večeras bilo 1:1
(golove pogledajte OVDE!) na stadionu Betisa.

Vođstvo je Atletiku doneo Dijego Kosta u 45. minutu utakmice nakon greške defanzivca Betisa a domaćin je tek u poslednjem minutu igre uspeo da poravna na 1:1 golom Moline iz penala.

Atletiko je slavio ukupnim rezultatom 3:1 i tako se pridružio gradskom rivalu u polufinalu Kupa Kralja ali će "Jorgandžije" svoj put ka trofeju tražiti kroz dvomeč sa Seviljom koja je sinoć izbacila ekipu Saragose.