Kup kralja - Barsa se čupala na Ibici, Grizman sprečio bruku!

sreda 22.01.2020.
20:56

Bilo je veoma napeto...

EPA-EFE/Sergio G. Canizares

Fudbaleri Barselone plasirali su se u osminu finala Kupa kralja pošto su na Ibici savladali domaću ekipu rezultatom 2:1.

Odmah na početku usledio je veliki šok za favorite pošto je Kabale doveo trećeligaša u vođstvo u devetom minutu meča.

Mogla je Ibica do još jednog gola, ali Neto je u jednom navratu imao sreću i odlično reagovao na šut iz blizine.

Morala je Barsa da krene na sve ili ništa, a takav pristup im se isplatio prvo u 72. minutu kada je Antoan Grizman poravnao rezultat.

Uspela je Barsa da se iščupa u petom minutu nadoknade vremena kada je Grizman ponovo bio koban po hrabrog domaćina i još jednom pogodio mrežu.

Teže nego što je očekivano, ali pobeda se računa...

17 Komentara

04
Thursday, 23.01.2020
14:57

Igra je bila bruka, tako da Grizman nije sprečio bruku već ispadanje Barse iz KK.

Benz9
00:33

Rekoh ja Kike na klupi, Ernesto na terenu... Sreća pa su riješili u 90,lakše će se zaboraviti bruka...

adidas forever
Wednesday, 22.01.2020
22:29

Zalaganje celog tima level Rakitić.

P. S.
22:03

Prilično je jasno da se Barsi fudbal više ne igra, a što je verovatna posledica ko zna kakvih sve neraščišćenih računa. Pretpostavljam da je i smena Valverdea posledica takvog stanja, jer da su fudbalski razlozi u pitanju davno bi bio smenjen. Bilo kako bilo teško će tu Setijen posložiti kockice, bar u meri da bude jasno ko tu sve nikada nije ni trebao da obuče dres Barse.

Don Andres
22:00

igra u gostima standardno nepostojeca, mada danas ne cudi sa obzirom da su igrala 3-4 standardna prvotimca. ali postojalo je nesto jos losije i od barsine igre a to je kvalitet prenosa, stvarno bode oci kad se snima sa male visine, a jos su im i boje nesto bile nenormalne. sve u svemu ne znam kako sam izdrzao da odgledam citav mec

GoHardV3
22:10

Da, protivnik cija vrednost igraca je cak 270 hiljada evra, kako su samo smeli da ne budu pokradeni za cist gol i gol Barselone posle faula :D

xenon 1989
15:23

U gomili neistina koje kucaš svaki dan ponajmanje su mi jasne te koje se tiču vrednosti klubova protiv kojih igra Barsa, a koje su lako proverljive za manje od 10 sekundi. Granadi si pre neki dan prepolovio vrednost, a ove koji koštaju 5 m€ proglasio da vrede 270 hiljada evra. Malo ti je 2:1 protiv takvih? Pa da vrede upola manje koliko vredi Unionistas (2.7 m€) pobedila bi ih Barsa sa 3:1 i ne vidim u čemu je tu tvoj problem?

Don Andres
23:26

koliko vrijedi ovaj unionistas? evo 70. minut real se zesce muci, a igraju u najjacem sastavu za razliku od barse kojoj igraju trojica standardnih prvotimaca. ovaj cetvoroligas trenutno ima vise suteva od najjaceg sastava reala hahahah