Kup Francuske - Monpelje bez Ristića se izblamirao protiv četvrtoligaša, ludnica u Anžeru!

utorak 28.01.2020.
21:25

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni na utakmici između Limonesta i Dižona.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

U terminu od 18.30, danas su odigrane tri utakmice osmine finala Kupa Francuske.

Fantastičan meč smo videli u Anžeru gde je domaćin izgubio nakon produžetaka od Rena sa 5:4.

Imao je gost dva gola prednosti nakon prvih 45 minuta, u drugom poluvremenu čak i 3:1, ali je Anžer uspeo da izjednači na 3:3, pa je meč otišao u produžetke.

Ni tamo nije manjkalo akcije, srećnije ruke bio je Ren koji je postigao dva, dok je Anžer postigao jedan, ali nedovoljan gol kako bi utakmicu odlučili penali.

Ogromno iznenađenje napravio četvrtoligaš Belfor koji je izbacio Monpelje nakon boljeg izvođenja penala. U regularnom delu nije bilo pogodaka, a srpski internacionalac u redovima prvoligaša Mihailo Ristić odgledao je čitav meč sa klupe za rezervne igrače.

Dižon je gostima bio bolji od Limonesta sa 2:1 posle produžetaka. Posle 1:1 u regularnom delu meča, čovek odluke bio je Mavdidi u nadoknadi vremena drugog produžetka.