22:41

Ekipa Kristal Palasa je uspela da slavi na "Vitalitiju".

AP Photo/Ian Walton, Pool

Kristal Palas upisuje nova tri boda na svoj konto.

Ekipa Roja Hodžsona je preslišala tim Bornmuta rezultatom 0:2, a ekipu je na terenu predvodio Luka Milivojević.

On je u 12. minutu izveo najbolji potez na utakmici, izveo je slobodan udarac, golman domaćih je samo ulepšao gol, lopta je završila u mreži za 0:1.

Samo 11 minuta kasnije novi gol u mreži Bornmuta.

Fantastična akcija Kristal Palasa koja je išla po levoj strani, Van Anholt je samo uposlio Ajua koji bez problema smešta loptu iza leđa golmana Remsdejla.

Gosti su odigrali i defanzivno odličan meč, Bornmut u prvom poluvremenu praktično nije prišao golu Guaite.

U nastavku je komotno sudija, iako je bilo gledanje VAR-a, mogao da pokaže Kejhilu crveni karton jer je krvnički uklizao protivničkom igraču, reklo bi se da je Palas imao sreće u 48. minutu.

Ništa bitno nakon toga, Luka Milivojević je zamenjen u 65. minutu, ali je odigrao odličan meč, više bi se reklo da je izmena taktička zamisao trenera Hodžsona.