nedelja 08.04.2018.
11:03

Prva pobeda Paunovićevog Čikaga ove sezone u MLS ligi.

EPA/TANNEN MAURY

Ekipa Čikago Fajra počela je novu sezonu sa dva vezana poraza, a onda je usledio remi protiv Portlanda (2:2), pa je Paunovićev tim noćašnji duel sa Kolumbusom dočekao na začelju tabele.

Po treći put ove sezone Čikago je igrao na svom terenu, a ovog puta je uspeo i da trijumfuje.

Rezultat je bio 1:0 u korist domaćeg tima, a gol odluke postigao je Nemanja Nikolić u 27. minutu susreta.

Čikago je ovog puta igrao u formaciji 3-4-1-2, a zanimljivo je da je Bastijan Švajnštajger bio premešten u poslednju liniju tima ispred golmana Sančeza.

Našeg internacionalca Aleksandra Kataija ovog puta nije bilo na terenu, svih 90 minuta odgledao je sa klupe za rezerve.

Sledeću utakmicu Čikago igra  u subotu, kada će pred svojim navijačima dočekati ekipu LA Galaksija, predvođenu Zlatanom Ibrahimovićem.