subota 04.11.2017.
16:35

Počelo je loše, ali se završilo odlično po ekipu Igora Šalimova danas u Novgorodu.

EPA/BERND THISSEN

Kransodar je u prošlom kolu pobedom nad Hrabovskom prekunuo crnu seriju od pet vezanih poraza, a da je kriza prošlost 'Zeleni' su dokazali danas na gostovanju u Velikom Novgorodu protiv novajlije Tosna.

Domaći su poveli već u četvrtom minutu preko Zabolotnjija, međutim, do odlaska na odmor Krasnodar je uspeo da preokrene rezultat u svoju korist, gosti su postigli tri gola i sačuvali prednost do kraja utakmice.

Prvo je Smolov izjednačio na asistenciju Mamaeva u 12. minutu, preokrenuo je Gazinski u 35-om, a konačnih 1:3 postavio je Fjodor Smolov svojim drugim golom na utakmici tri minuta kasnije, ponovo na asistenciju Mamaeva.

Ovom pobedom je ekipa koju je Crvena zvezda eliminisala u plej-ofu Lige Evrope privremeno zauzela treće mesto na tabeli ruske Premijer lige, a tu će i ostati osim u slučaju da moskovski CSKA ne pobedi u gradskom derbiju lidera Lokomotivu kao gost.