Krasnodar - Dva šoka pred "Marakanu", rezultat i povreda jednog od najboljih!

• 20. avgust 2017.

• 21:01

Zvezdin rival večeras odigrao meč sedmog kola ruske Premijer lige.

Krasnodar - Dva šoka pred
Preneli smo pre početka meča, trener Igor Šalimov nije štedeo svoje igrače pred odlučujući meč za plasman u Ligu Evrope.

Na gostovanju ekipi Rostova odlučio se za gotovo istu postavu kao i u četvrtak protiv Zvede (3-2), jedino je umesto Vandersona zaigrao Žiguljev.

Ali, ni tako jaka postava nije mu donela željeni rezultat. Krasnodar je upisao drugi uzastopni remi u prvenstvu, posle 1-1 sa Amkarom, večeras 0-0 protiv Rostova.

Ipak, više od rezultata rusku ekipu može da brine to što je naš Mihailo Ristić u finišu prvog poluvremena doživeo povredu zbog koje je odmah morao da izađe iz igre i u ovom trenutku je neizvesno hoće li Šalimov moći da računa na njega u Beogradu.

Zamenio ga je Žoazinjo, a u nastavku je napadača Ignjatijeva zamenio iskusni Smolov, dok je Rumun Ivan u 84. minutu ušao umesto Klasena.