22:29

Bivši reprezentativac Srbije postigao je prvi gol ove sezone.

przegladsportowy.pl

Miloš Krasić je od 2015. godine član Lehije iz Gdanjska, ove sezone igra dobro, a na svom 13. nastupu u Ekstraklasi upisao se i u listu strelaca.

On je naime postigao drugi gol za svoju ekipu na susretu 16. kola poljskog šampionata, u pobedi nad Plokom od 3:0 (3:0).

Poveli su fudbaleri Lehije u četvrtom minutu preko Marka Paišaa, da bi 13 minuta kasnije Krasić postigao gol za 2:0.

Bivši fudbaler CSKA, Juventusa i Fenerbahčea je odigrao pas ka bratu blizancu strelca prvog gola, Flaviju Paišau, ovaj je sačekao da se Krasić ubaci pred gol gostiju i sjajno ga pronašao, srpski fudbaler se samo poklonio pred protivničkom golom i postigao pogodak.

Marko Paišao postiže svoj drugi gol na meču u drugom minutu nadoknade prvog dela igre, a ispostaviće se da je tako postavio i konačan rezultat.

Krasić igra dobro ove sezone, nije ga hteo gol do danas, ali je u prvih 12 odigranih duela upisao tri asistencije.

Njegov gol protiv Ploka u 16. kolu Ekstraklase pogledajte u nastavku.