• 21. april 2019.

• 15:20

Loše izdanje "Đavola", sve su dalje od Lige šampiona.

Krah Junajteda na
Everton je u 35. kolu Premijer lige dočekao Mančester junajted, četa Marka Silve je daleko od evropskih takmičenja i daleko od zone ispadanja, ali su izgleda pronašli veliki motiv u protivniku.

Tako nakon 45 minuta igre na svom stadionu, vode protiv Junajteda, koji se bori za mesta koja vode u Ligu šampiona, sa 2:0.

Ričarlison je pripretio gostima u 11. minutu, ali je De Hea sjajno intervenisao.

Ipak, samo par minuta kasnije, Brazilac ponovo u šansi, makazicama je zahvatio loptu na ivici peterca i zakucao je u mrežu gostiju za 1:0.

Nekih 15ak minuta kasnije, novi gol "Karamela" za TV špice, ovoga puta u glavnoj ulozi Gilfi Sigurdson.

Islanđanin je odlučio da oproba desnicu na nešto više od 20 metara od gola rivala, sjajno je uputio udarac u bliži ugao, De Hea nije uspeo da interveniše, 2:0 za četu Marka Silve.

Ostao je taj rezultat na snazi do kraja prvog dela igre, videćemo da li Solskjer može da trgne svoje pulene u pauzi, jer bi ih poraz poprilično udaljio od mesta koja vode u Ligu šampiona.