16:28

HSV i Volfsburg danas igraju meč koji će odlučiti ko će u baraž za opstanak, a ko će već sada opstati u Bundesligi.

Epa/Carsten Koall

Hamburger je na svom "Folskpark stadionu" dočekao ekipu Volfsburga u direktnom okršaju za opstanak u elitnom rangu.

Loše je počelo za domaći sastav, u kom se od prvog minuta na terenu našao i Filip Kostić, gosti su poveli u 23. minutu preko Nohea.

Jung je odlično centrirao sa desne strane, na pravom mestu se našao štoper "Vukova" i glavom matirao golmana HSV-a.

HSV-u je za opstanak neophodna pobeda, a nadu je u domaće redove devet minuta kasnije vratio bivši igrač kragujevačkog Radničkog i reprezentativac Srbije Filip Kostić.

Spetljala se odbrana Volfsburga, do lopte je došao Holtbi, koji potom proigrava Kostića, a ovaj rutinski matira Kastilsa za 1:1.

Pogodak Kragujevčanina iz 32. minuta susreta u Hamburgu, možete pogledati u prilogu.