Kostić i ekipa ponizili Bajern, ne posustaje Gladbah, a Lajpcig dao OSAM komada!

17:27

Filip Kostić je danas bio odličan u pobedi Ajntrahta.

EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Velika pobeda Ajntrahta iz Frankfurta protiv favorizovanog Bajerna iz Minhena.

Posao je domaćinu iz Frankfurta bio olakšan nakon što je Boateng dobio crveni karton već u 9. minutu utakmice, nakon toga je usledila inicijativa domaćina koji su preko Filipa Kostića i Sova na asistenciju Kostića stigli do 2:0.

Golove iz prvog poluvremena pogledajte OVDE.

Levandovski je smanjio rezultat na 2:1, ali je to bilo sve od Bavaraca za danas, Abraham i Hintereger su u nastavku dokrajčili goste, da bi konačnih 5:1 postavio Pasiensia.

Filip Kostić danas svih 90 minuta, Gaćinović je igrao poslednjih 20.

Fantastične igre Menhengladbaha su se nastavile.

Oni su danas kao gosti savladali Leverkuzen sa 1:2, a sve golove smo videli u prvom poluvremenu.

Prvo je u 18. minutu Vendt pogodio za 0:1, a izjednačio je Kevin Foland u 25. minutu meča.

Konačnih 1:2 postavlja Tiram u 42. minutu.

Borusija iz Dortmunda je savladala Volfsfurg sa 3:0. Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, da bi Azar i Gereiro postigli golove u 52. i 58. minutu meča za pobedu domaćina.

Konačnih 3:0 postavlja Mario Gece iz penala pred sam kraj utakmice.

Ekipa Lajpciga je danas briljirala i savladala je Majnc sa ubedljivih 8:0.

Zabicer je u 5. minutu doveo domaće u prednost, a Verner je povisio u 30. minutu. Do 44. minuta još tri gola, Nkunku, Halstenberg i Poulsen po gol za 5:0.

U nastavku Verner postiže svoj drugi gol u 48. minutu, da bi Mukiele dva minuta kasnije postigao i sedmi gol na meču.

Meč je završen het-trikom Vernera koji je postigao novi gol u 87. minutu za konačnih 8:0.

Verder iz Bremena nije uspeo da savlada na svom terenu ekipu Frajburga pošto je bilo 2:2. Rašica je golom u 9. minutu doveo domaćina u prednost, da bi Petersen izjednačio u 28. minutu.

Gol za 2:1 postiže Gebre Selasije u 59. minutu utakmice, a Petersen ponovo uspeva da izjednači, ovoga puta u 4. minutu nadoknade vremena.