Košmarno veče za Drinčića i Stojketa, Jokan startovao pobedom!

subota 22.08.2015.
22:33

Večerašnjim mečevima prvog kola, startovao je i šampionat Izraela. Makabi Haifa doživela iznenađujuće ubedljiv poraz na svom terenu, uz veliki kiks Nikole Drinčića. Jokanović sa Makabijem iz Tel Aviva uspešno krenuo u pohod ka odbrani titule.

Beta/AP Photo/Darko Vojinovic

Iznenađenje večeri na startu šampionata Izraela je debakl Makabi Haife na svom terenu, u duelu sa Bnei Jehudom - 0:3!

Gosti su ključnu prednost stekli od 30. do 36. minuta, kada su postigli prva dva gola, a drugi posle velikog kiksa doskorašnjeg veziste Partizana Nikole Drinčića.

U nastavku još jedna lopta u Stojkovićevoj mreži, za konačnih 0-3.

Golove možete da vidite u prilogu.

A posle odličnog rezultata u Bazelu, u borbi za plasman u Ligu šampiona, Jokanovićev Makabi iz Tel Aviva večeras je na svom terenu savladao ekipu Sahina sa 3-2.

Gosti su rano poveli, ali je Makabi golovima sjajnog Zehavija (dva puta) i Ben Haima, napravio preokret. U finišu je naš Mitrović zaradio isključenje, da bi gosti u 90. minutu postavili konačnih 3-2.