Kopenhagen se ne zaustavlja, sedma pobeda ove sezone, napadač u seriji!

petak 09.08.2019.
19:59

Danski šampion u dobrom raspoloženju čeka srpskog.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Fudbaleri Kopenhagena su slavili i u petom kolu danske Superlige, kako su na svom terenu bili bolji od Lingbija sa 2:0 (0:0).

U prvom poluvremenu nisu uspeli da stvore ozbiljniju priliku pred golom rivala, ali su nakon manje od 60 sekundi igre u nastavku stigli do prednosti.

Viktor Fišer je proigrao Vinda, a fudbaler koji je sa kreča pre par dana savladao Borjana je zatresao mrežu rivala bez većih problema za 1:0.

Na drugi gol se čekalo 15ak minuta, loša reakcija golmana Lingbija, lopta dolazi do Vinda, koji nastavlja svoju seriju golova, 2:0 za danski sastav.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Kopenhagen je maksimalan u Superligi, dok su u kvalifikacijama za Ligu šampiona nakon dve pobede protiv TNS-a, remizirali na stadionu "Rajko Mitić".

Revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Kopenhagena igra se u Danskoj, u utorak 13. avgusta, sa početkom od 20h.

Prvi meč na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu okončan je rezultatom 1:1.