ponedeljak 23.11.2020.
19:21

Njegov gol doneo je bod Milojevićevom timu.

Beta/AP Photo/Petros Giannakouris

I dok mediji najavljuju njegov skori rastanak sa Al Ahlijem, bivši kapiten Crvene zvezde Marko Marin večeras je bio starter u meču sa Al Šababom i svojim golom doneo bod domaćem timu.

Ovaj meč je odigran u okviru petog kola saudijske Premijer lige, završen je rezultatom 2:2, a Marin je konačan rezultat postavio golom u 50. minutu.

To je prvoj zvezdi ekipe koju sa klupe vodi Vladan Milojević prvi gol posle nešto više od dva meseca, a osim Marina, u startnoj postavi Al Ahlija bio je i Ljubomir Fejsa. Marin je zamenjen u 72. minutu, a Fejsa je odigrao ceo meč.

Pre Marinovog gola, Al Ahli je poveo već u drugom minutu golom Tarmina, posle čega je usledio preokret gostiju golovima Guanke u 44. i Al Sagura u 48. minutu.

Al Ahli je posle petog kola na četvrtom mestu sa deset bodova, a Al Šabab je drugi sa bodom više.