Konačno, pobeda Lokomotive i to sa igračem manje!

subota 21.11.2020.
18:56

Nakon tri uzastopna poraza, ekipa Marka Nikolića je uspela da slavi u ruskom šampionatu.

Beta/Maxim Shipenkov/Pool via AP

Lokomotiva igra u serijama ove sezone i nadamo se da će nakon ove pobede uslediti nova.

Ekipa Marka Nikolića je slavila protiv Arsenala iz Tule sa 1:0, ovaj trijumf je usledio posle tri uzastopna poraza pa je zbog toga slađi svima koji navijaju za ovaj klub.

Bilo je veoma teško, dobro je igrala gostujuća ekipa, imali su i šanse da odnesu sva tri boda, ali nisu uspeli na kraju da dođu ni do boda.

Igrali su gosti sa igračem više od 2. minuta nadoknade prvog poluvremena kada je Vedran Ćorluka dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Jedini gol na meču videli smo u 72. minutu utakmice kada je Mirančuk iskoristio penal.

U duelu Spartaka i Dinama iz Moskve pobednika nije bilo - 1:1.

Gosti su došli do prednosti u 79. minutu preko Skopintseva, da bi domaći preko Zobnina u 85. minutu izjednačili rezultat.

U današnjim utakmicama Krasnodar je pobedio Tambov sa 1:0, a Ahmat Grozni i Zenit su odigrali 2:2.