KONAČNO - Nemanja Mihajlović kao u najboljim danima!

nedelja 15.04.2018.
17:50

Juče je igrao samo 20 minuta, dovoljno da podseti na onu blistavu polusezonu u dresu Partizana.

sc-heerenveen.nl

Bivši krilni fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović ove sezone pokušava da se nametne u holandskom Herenvenu, ali gledajući njegovu minutažu ove sezone, utisak je da se nije snašao onako kako se to očekivalo.

Njegov tim je sinoć u 31. kolu šampionata Holandije gostovao ekipi Venla i trijumfovao sa 2:0. Mihajlović je priliku dobio tek u poslednjih 20 minuta igre, što mu je prvi nastup u protekla dva meseca, još od meča sa Ekscelsiorom, kada je odigrao 15 minuta.

Ipak, to mu je juče bilo dovoljno da postigne drugi gol za svoj tim i overi pobedu Herenvena, važnu u trci za izlazak na evropsku scenu.

Bio je to gol u njegovom stilu, prodor po levoj strani, ulazak u kaznenji prostor, a onda i odličan udarac desnom nogom u bliži golmanov ugao.

Taj pogodak možete da vidite u prilogu, nadamo se da će ovo Mihajloviću pomoći da bar u finišu sezone dobije veće poverenje svog trenera.