Komentator u transu - Uroooš Đurđeviiić!!!

subota 05.01.2019.
21:58

Bivši napadač Partizana postigao još jedan gol za Sporting Hihon, a komentator ga je doživeo na spektakularan način.

Epa/Jose Luis Cereijido

U španskoj Segundi ovog vikenda igra se 20. kolo, a ekipa Sportinga iz Hihona poražena je danas na svom terenu od Saragose rezultatom 2:1.

Napad domaćeg tima je i ovog puta predvodio srpski internacionalac Uroš Đurđević, koji je u 18. minutu meča doveo Sporting u vođstvo.

Bio je to njegov drugi gol od početka sezone u Segundi, možete da ga vidite OVDE, a uz spektakularan komentar televizijskog novinara koji je pratio ovu utakmicu.

Ali, euforija je nestala već do kraja prvog poluvremena, s obzirom da su gosti iz Saragose preokrenuli rezultat goovima Munjoza u 27. i Gutija u 39. minutu meča.

U nastavku su gosti zadržali minimalnu prednost, pa se Sporting udaljio od plej-of zone. Tim iz Hihona je ostao na devetom mestu sa 26 bodova, a Saragosa sada ima 22 na 14. poziciji.