subota 04.05.2019.
22:42

Posle velike pobede nad Liverpulom u polufinalu Lige šampiona, Barselona večeras izašla u znatno izmenjenom sastavu, što je domaća Selta u potpunosti iskoristila.

Beta/AP Photo/Lalo R. Villar

Barsa je već osvojila titulu prvaka Španije, što joj je omogućilo da se u potpunosti posveti završnici Lige šampiona, gde je na dobrom putu da se plasira u finale.

Večeras je u 36. kolu Primere tim Ernesta Valverdea poražen u Vigu od Selte rezultatom 2:0, a domaći tim je ovim trijumfom napravio veliki korak ka opstanku u eliti.

Trener Barselone je odlučio da večeras odmori veći broj igrača, pa nije računao na Mesija, Albu, Suareza, Pikea, Ter Štegena, a Rakitić i Buskets su odrađivali suspenziju zbog kartona.

Prvi problem za Barsu bila je povreda Dembelea već u šestom minutu, zamenio ga je Kolado, ali do kraja poluvremena nije bilo golova.

-

13 Komentara

CveleB
Sunday, 05.05.2019
00:22

E jeste kombinovani tim, ali kombinacija B i C tima. Može im se, znaju šta im je primarni cilj

Forca Barca
Saturday, 04.05.2019
23:54

Steta za Dembelea,rezultat prilicno ocekivan...Ja sam licno ocekivao vise od Alenje (kao i protiv Ueske)...

deki trbic
12:18

ti i dalje tako ocekuj ahahahhah :) Dembele je teski promasaj.

djan_franko
23:52

Kladionice dale kvotu 3.9na barsu.
Namestaljka iz aviona. Uzas

_mladenq
11:18

da, posto je jako tesko bilo predvideti da barsa nece dobiti utakmicu koja im apsolutno nista ne znaci i koju igra sa b timom, opasna namjestaljka

SL_Komedija
23:28

Nije pošteno prema drugim klubovima koji se bore za opstanak, ali koga briga kad su uzeli titulu na vreme. Taman su se i glavni odmorili, jedino ova povreda Dembelea opet brine.

P. S.
23:24

Idealna utakmica za klince da se dokažu, za veterane da pokažu kako su nekada znali da igraju fudbal i za rezerviste da dokažu kako zaslužuju više od klupe, a ovi kao da su puškama isterani na teren.

Dobro je što je igrao Dembele jer bi i kao izmena u 70. minutu mogao dovesti Barsu u veliki problem da od 80. minuta igra sa igračem manje, zbog 3 obavljene izmene, pošto je više nego očigledno kako ne može sastaviti više od 10 minuta na terenu, a da se ne povredi. Ostaje tajna kako on uopšte trenira te kako ne napusti svaki trening povređen? Čak i Vermalen je uspevao da sastavi po jednu do dve utakmice bez povrede (jednom i svih 5), a ovaj ne može više od 10 minuta... bačenih 160 m€.

Red Demon
23:04

Ovi sa trecim timom mi izgibosmo u Njukaslu .Posle zasto Spanci osvajaju LS...

Pa zasto niste dobili city u medjusobnom duelu sad bi vam bilo lakse
Valjda ovim hoces da opravdas sto je salah promasio prazan gol,a da umanjis da je mesi pokazao opet ko je i sta je ?
Objavite komentar,nije liverpul svima svetinja

Rise up
22:50

Steta za Dembelea, mada nisu nista novo te njegove povrede. Sto se tice utakmice ajde poraz nego 90 minuta Barsa nijednu sansu nije stvorila. Puig ima veliko znanje,potencijal je ali mu fale minuti u prvom timu. Vague nije los za rotaciju. Boateng legenda. Lik ni sam ne zna kako je stigao u Barsu 😀

adidas forever
16:06

Ja bih rekao da je bruka i sramota i za Barsu B da ne stvori niti jednu jedinu makar i polušansu za 90 min protiv tima koji se bori za opstanak. Boatenga ne bih da komentarišem, a više ni Dembelea...

Tata Messi
22:45

Nije bitan rezultat,bitno je da su omladinci igrali.Valjda ce sei Dembele i Salah oporaviti do utorka