Kolarov ima zaslugu, Roma do pobede u poslednjim minutima, a o penalu će se tek pričati!

subota 16.12.2017.
22:42

Roma je stigla do pobede u poslednjim trenucima.

EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Loše izdanje Rome danas protiv Kaljarija, ali je tim iz prestonice stigao do pobede protiv ekipe sa Sardinije.

Ekipa koju predvodi Euzebio Di Frančesko je danas pobedila sa 1:0 ekipu Kaljarija, a do pobede je stigla u poslednjim trenucima utakmice golom Facija.

Da krenemo redom, Džeko je imao udarac koji je otišao pored gola, onda je Patrik Šik prebacio gol glavom, da bi Naingolan imao još jednu dobru priliku, ali je i on šutirao pored gola.

U drugom poluvremenu zanimljiva situacija, Džeko je prvo dobio žuti karton zbog simulacije, a onda je na scenu stupila video tehnologija nakon čega je glavni sudija meča dosudio na belu tačku.

Peroti je uzeo stvar u svoje ruke, arogantno prišao lopti i golman Kranjo mu je odbranio ovaj šut, verovatno bi to učinio i svaki amaterski golman koliko je fudbaler Rome loše izveo ovaj udarac.

Pogledajte penal OVDE.

Farias je imao sjajnu šansu da šokira "Olimpiko", ali nije uspeo da postigne gol, a Roma se nije predavala.

Igrao se 4. minut nadoknade, Aleksandar Kolarov je uputio jednu loptu duboko u šesnaesterac, a tamo je najsnalažljiviji bio Federiko Facio koji donosi pobedu Romi!

Ni video tehnologija nije pomogla gostima, dokazano je da je Roma postigla pogodak, pa se Kaljari vraća na Sardiniju pognute glave.

Gol pogledajte OVDE.

Sada je Roma na 4 boda zaostatka u odnosu na Napoli, 2 u odnosu na Inter, a ima isti broj bodova kao i Juventus koji ima utakmicu manje.