Klop i Poketino nemaju dileme, sve karte na stolu za utakmicu sezone?

subota 01.06.2019.
10:31

Večeras je na programu finale Lige šampiona.

Epa/Salvatore di Nolfi

Fudbaleri Liverpula i Totenhema će večeras od 21h na stadionu "Vanda Metropolitano" u Madridu odmeriti snage u velikom finalu Lige šampiona.

Oba tima su se u samo završnicu takmičenja plasirala nakon velikih preokreta, Liverpul je nakon poraza na "Kamp Nou" od 0:3, slavio kod kuće sa 4:0 nedelju dana kasnije, Totenhem je izgubio kod kuće sa 0:1 od Ajaksa, primili su još dva gola u prvih 45 minuta u Amsterdamu, da bi u drugom poluvremenu Lukaš Moura het trikom poslao "Pevce" dalje.

Sada su 90 minuta udaljeni od slave, od najsjajnijeg trofeja u evropskom klupskom fudbalu.

Što se tiče potencijalnih postava, najveća dilema koju će Poketino imati pred ovaj duel je da li će Hari Kejn početi utakmicu, kako je donedavno bio otpisan za ovaj susret zbog povrede, ali je uspeo da se spremi za veliko finale.

Sa druge strane, Bobi Firmino je uspeo da se oporavi na vreme, a najveću dilemu Klop će imati između Milnera i Vajnalduma, videćemo ko će dobiti šansu da zaigra od starta u španskoj prestonici.

Ovako bi trebalo da izgledaju postave Totenhema i Liverpula večeras, videćemo da li će nam Poketino i Klop prirediti neka iznenađenja.

Totenhem: Ljoris, Tripije, Aldervejreld, Vertongen, Rouz, Vinks, Sisoko, Eriksen, Ali, Son, Kejn

Klupa: Gazaniga, Lamela, Dajer, Ljorente, Vanjama, Fojt, Dejvis

Liverpul: Alison, Aleksander-Arnold, Matip, Van Dajk, Robertson, Fabinjo, Henderson, Vajnaldum/Milner, Salah, Firmino, Mane

Klupa: Minjole, Milner/Vajnaldum, Lovren, Staridž, Origi, Šaćiri, Gomez