subota 25.11.2017.
21:42

Pogledajte situaciju nakon meča Liverpula i Čelsija.

Beta/Peter Byrne/PA via AP

Liverpul je poveo golom Mohameda Salaha u 65. minutu, ali je Vilijan fenomenalnim udarcem sa ivice kaznenog prostora uspeo da izjednači na 1:1.

Mane danas nije igrao u startnoj postavi, igrao je tek poslednjih par minuta, uveden je nakon gola Vilijana.

To ga je očigledno razljutilo, pogledajte situaciju nakon utakmice...

12 Komentara

_mladen_
Sunday, 26.11.2017
02:32

Realno trebao je njega Klop uvesti cim su postigli gol i dovrsiti Celzi. Nemoj te samo od ovoga praviti dramu. :D

02:29

Cek sta je ovde neprijatno???

Realan tip
00:19

Ne bih rekao da je nesto strasno, ali ovaj Mane je najbolji igrac LFC-a, ako je spreman mora igrati svaku utakmicu.

Mino Rajola
00:04

Vilijan je hteo da centrira i pojma nije imao gde će lopta završiti. A sa Minjoleom mi ne zaslužujemo gornji dom tabele. Za mene je ova sezona završena što se tiče PL. Pratiću LŠ i prelazni rok. Ako se ne kupe pored Keite, bar vrlo dobar golman, top levi bek, top štoper i ako ode Kutinjo onda treba neko kao Fekir iz Liona i Rabio iz PSG-a dok je jeftin. Ako ne pribave sve ovo, džabe će i u sledeću sezonu.nMoji predlozi: Deni Rouz, VVD, Rabio, Fekir, a za golmana nemam ideju, možda Rui Patrisio iz Sportinga. Novac od Kutinja može pokriti Rouza, VVD-a i golmana. Ostalo nek' dodaju, imaju novca.

15:12

Teo Ernandez je stvoren za englesku ligu, visok brz i neverovatan sut. Steta sto igra u Realu svaku mogucu poziciju, juce umesto Krosa usao na teren i vrsio presing...

19:07

Ma Teo je doveden jer stvarno nemamo zamenu za Marsela jos od Koentraa i Teo ima dosta minuta ali Sebaljos ce proci kao Isko, ove sezone cei grati na kasicicu a od sledece ce vec biti Modricev naslednik zbog slicnog stila igre i prezasicenja Modrica. Oba su dzekpotovi Reala kao nekad Isko i Asensio. Oformice se tim oko spanaca. Rouz je bolji ali mislim da Teo ima potencijal za najvece moguce stvari ako ga povrede zaobidju, Semedo na desnom beku takodje ima taj potencijal. A ne znam kako se zove mladi desni bek lpula koji takodje obecava.

Mino Rajola
16:06

Tea i Sebaljosa su kupili samo da ih ne kupi Barsa. Previše gledaju šta n Barsa radi.