Autor: Beta Beta
ponedeljak 01.01.2018.
21:21
Izvor: Beta

Trener Liverpula Jirgen Klop rekao je da je zadovoljan stavom i zalaganjem svojih fudbalera u današnjoj utakmici i pobedi protiv Barnlija u Premijer ligi.

Beta/Dave Howarth/PA via AP

Liverpul je danas pobedio Barnli sa 2:1 golom Ragnara Klavana u četvrtom minutu nadoknade vremena.

"Fantastična završnica utakmice. Gostovanje na stadionu Barnlija je jedno od najtežih. Dopala mi se rotacija i kvalitet u mom timu i zaista sam zadovoljan. Nisu igrali fantastičan fudbal, ali je njihov stav bio fantastičan", rekao je Klop, preneli su britanski mediji.

Liverpul je sada neporažen u 16 uzastopnih utakmica u svim takmičenjima.

"Danas nije bilo moguće odigrati briljantno, ali utakmica je bila otvorena, oni su izjednačili, ali uspeli smo da promenimo rezultat, a to ove godine nismo često radili", dodao je nemački trener.

U ekipi nije bilo Mohameda Salaha i Filipea Kutinja zbog povreda, a Klop je rekao da je njihov nastup neizvestan i za utakmicu protiv Evertona u petak u FA Kupu.