Kiša golova u južnom Londonu! Luka "požuteo", asistirao, nije mu se dalo i da zatrese mrežu

Autor: Boban Filipović
subota 14.04.2018.
16:55

Čak pet puta se zatresla mreža za manje od pola sata!

EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA

Pršti na sve strane na 'Selharts parku', u duelu Kristal palasa i Brajtona.

"Orlovi" su poveli već u petom minutu Zaha je bio strelac, a nepunih deset minuta kasnije Tomkins je duplirao prednost.

"Galebovi" se vraćaju u meč preko Marija, koji u 18. minutu smanjuje na 2:1.

Međutim, pet minuta kasnije Palas opet ima dva gola prednosti, Zaha je postigao svoj drugi gol na utakmici na asistenciju "požutelog" Luke Milivojevića.

Ali i Brajton u 34. minutu postiže drugi gol, Izkvierdo je bio strelac, a Lokadija asistent.

Na veliki odmor sa otišlo pri rezultatu 3:2, a u poslednjim trenucima Luka Milivojević je imao veliku priliku da postigne četvrti gol za Palas. Metju Rajan je fanstasično intervenisao i sprečio reprezentativca Srbije da se upiše u strelce.

Na ostalim utakmicama u Premijer ligi koje su počele u 16h Barlni golovima Vuda u Longa vodi protiv Lestera sa 2:0, Everton je u finišu poveo u Svonsiju zahvaljujući autogolu Notona, a mreže miruju u Hadersfildu, gde gostuje Votford.