Kiša golova na 'Meaci', Interu opet samo bod!

• 08. decembar 2013.

• 22:40

U poslednjoj utakmici 15. kola italijanske Serije A, Inter je pred svojim navijačima osvojio samo bod protiv Parme, što mu je već treći vezani remi.

''Neroazuri'' su iz kola u kolo sve dalje od vrha tabele. Posle večerašnjeg remija sa Parmom na 'Meaci', Inter za vodećim Juventusom zaostaje čitavih 12 bodova.

Poslednji meč 15. kola obilovao je golovima, postignuto je ukupno šest, a konačan rezultat bio je 3:3.

Parma je povela već u 11. minutu, kada je Markioni lepo proigrao Sansonea kroz sredinu, a ovaj iz neposredne blizine rutinski šalje loptu u Handanovičevu mrežu - 0:1.

Ovaj rezultat ostao je na snazi sve do finiša prvog poluvremena, a onda još po jedan pogodak na obe strane. Prvo je Palasio u 44. minutu doneo izjednačenje Interu, da bi minut kasnije Handanovič napravio kardinalnu grešku, ispustio je loptu pred svojim golom, a Parolo kažnjava - 1:2.

Uzbuđenja nisu izostala ni na početku drugog poluvremena. Posle samo devet minuta igre u nastavku, Palasio je svojim drugim golom doneo novo izjednačenje Interu, da bi dva minuta kasnije Guarin na asistenciju Palasija doveo Inter u vođstvo - 3:2!

Međutim, samo tri minuta  je Inter uspeo da zadrži vođstvo, pošto je u 59. minutu Sansone postavio konačnih 3:3.

Do kraja je moglo da bude još golova, pošto je i Parma imala još par dobrih prilika, ali i Kamijaso je u nadoknadi vremena propustio stopostotnu priliku da Interu donese sva tri boda.

Sve golove pogledajte OVDE.

Podsetimo, Juventus i Roma su osvtvarili pobede u ovom kolu, ali i Mihajlovioćeva Sampdorija, a rezultate možete videti OVDE.