Kina - Zaigrao tandem Boaći-Eder, Piksi bez Tošića prokockao 2:0

15:42

U kineskoj Superligi ovog vikenda igra se 14. kolo.

crvenazvezdafk.com

Našu najveću pažnju izazvale su dve utakmice koje su završene bez pobednika.

Mnogi su mislili da će nedavnim dolaskom Edera, Ričmond Boaći pasti u drugi plan u Đangsuu, ali umesto toga, danas su baš njih dvojica zaigrali u napadačkom tandemu ove ekipe.

Đangsu je na svom trenu dočekao ekipu Šandong Lunenga, završeno je rezultatom 1:1, a jedini gol za domaće postigao je upravo Eder u finišu prvog poluvremena, posle ranog vođstva gostiju autogolom Li Anga.

Eder je na terenu proveo 66 minuta, a Boaći je odigrao celu utakmicu, što je još jedna potvrda da ima poverenje trenera iako za sada nije u golgeterskoj formi.

Za to vreme, ekipa Gvangžua R&F, koju sa klupe predvodi Dragan Stojković Piksi igrala je kao gost nerešeno, 2:2 protiv Hebeija. Piksijev tim je tokom prvog poluvremena poveo sa 2:0 golovima Zahavija i Renatinja, ali je domaćin do kraja uspeo da tu prednost anulira.

Inače, Gvangžu R&F je danas nastupio bez srpskog reprezentativca Duška Tošića koji nije bio u konkurenciji za ovu utakmicu.