ponedeljak 17.04.2017.
11:51

Nova pobeda Stojkovićevog tima koji se izdvojio na čelu tabele kineske Superlige!

Beta/FSS/Starsport/PeđaMilosavljević/Ds

Nastavlja se serija sjajnih rezultata ekipe Gvangžu RF koju sa klupe predvodi naš Dragan Stojković Piksi.

U poslednjoj utakmici petog kola šampionata Kine, Gvangžu RF je kao gost deklasirao ekipu Liaoninga rezultatom 4:1, što mu je četvrta pobeda, uz samo jedan remi sa aktuelnim šampionom, pa sada na vrju tabele ima 13 bodova, jedan više od Šandong Lunenga.

Junak najnovijeg trijumfa je izraelski napadač Eran Zahavi, koji je postigao prva dva gola za Stojkovićev tim (u 18. i 61. minutu), a trijumf su potvrdili Ćiao Ži u 71. i Brazilac Renatinjo u 76. minutu meča.

Jedini gol za ekipu Liaoninga postigao je Čamanga u 39. minutu iz jedanaesterca.

U sledećem kolu Gvangžu RF gostuje pretposlednjem Šangsuu, koji iz pet odigranih kola ima samo dva osvojena boda, pa je za očekivati da ova sjajna Piksijeva serija potraje.