Kimih: "Trebalo je da pobedimo 7:2!"

subota 28.04.2018.
11:11

Kimih je razočaran nakon poraza u Ligi šampiona i misli da je rezultat nepravedan i da ne oslikava ono što se desilo na terenu.

Epa/Christian Bruna

Kimih je Bajernu doneo zasluženu prednost u 28. minutu i Bajern je želeo da uveća tu prednost dok ih nije iznenadio Marselo u 44. minutu i izjednačio rezultat.

"Niko se ne bi čudio da smo pobedili 5-2", izjavio je Kimih.

Kada je upitan koji je realan rezultat na ovom meču, odgovorio je da je 7-2 bilo realno.

Takođe, prokomentarisao je svoj gol u 28. minutu.

"Tačno tako sam želeo da izvedem taj šut i ne, nije bio na sreću, već smo to vežbali na treningu."

26 Komentara

Lecter
Saturday, 28.04.2018
15:39

A ne nego 15:0 :) Zasluzili su jedino 2:2 i to je to.

ViniciusJR
14:14

Kiks Navasa kod gola i to cist...i on kaze nije sreca nego vjezbali na treningu. Sve u svemu preglupa izjava...sta je sve trebalo pa nije, ihaaa.

BarsaSaMarsa10
13:20
10BillionXD
12:23

Gluposti. Nerijesen ishod bi (mozda) bio najpravedniji ali Bayern je forsirao centarsuteve i nisam siguran da su mnogo toga vise uradili.

11:50

Mogli su, ali nisu, neka prokomentariše prošle godine koji je realan rezultat trebao da bude, bilo bi svašta da Nojer nije branio kao lud.

NikkiCFC
12:32

Bajern je i prosle a i ove sezone u medjusobnim duelima pokazao da je bolji tim. Samo im rezultat nije isao u korist.

Stevan Mikša
15:10

Samo toliko...

13:15

prosle sezone na Alianc Areni, Nojer je izvukao Bajern da ne bude 5-1. A i na Santiagu ih je izvukao u prvom poluvremenu 3 puta. Da je branio Urlajh (Urlih) ne bi se ni pomisljalo na produzetke, vec kako izbeci katastrofu...

13:05

Jako zanimljivo, izgleda da su u zadnjih 6 mečeva pokazali da su bolji tim, a u svih 6 izgubili, nema šta, bolji su za klasu.

MSSZRMK
11:36

Nije ni znao gde je gol i kaže hteo je tako haha.Krenuo je da ubacuje samo što Real ima Navasa na golu.

NEMANJA RM
11:30

Svi gube od Reala ali jedino Nemci provociraju,svake godine ista prica sa njima,evo ona sramna objava Vidala pa izjave Kimiha,Riberija itd,setite se kako je Nojer rekao da ce pokazati Mesiju ko je tata i sta se desilo. Nemci gube svoju moc u evropi i onda kroz prazne pretnje pokusavaju da stvore sliku o svojoj snazi.

11:22

Iako deluje da lik preteruje, da su iskoristili dve ili tri sanse vise i dobili dva ili tri penala, stvarno bi bilo 5:2 ili 7:2. Naravno, treba i te penale realizovati.

World is.... REAL
11:32

Da su dobili 10 penala bilo bi 13:2. A ovaj gol je dao slučajno, lopta mu je prešla preko noge. To se vidi. Sem toga pogledao je gde je saigrač koji utrcava, i slučajno je sutnuo na gol. Zato je i Navas izašao. Može samo da priča da je vežbao. Možda nije dobro navezbao centaršut pa je prešlo u šut.

4k4Dex
16:57

Kakave sad penale prijatelju? Gde ai ti video penal?

12:06

A mozda je i skidao Ronaldinjove fore pa je gledao tamo gde lopta nece otici:-D Nisu zasluzili 10 penala, ja pisem o onima koje jesu:-D