Kazorla obradovao Barsu, Realu samo bod

• 18. mart 2012.

• 23:28

Real dugo vodio protiv Malage, ali je u samom finišu Kazorla sjajnim golom ''otkinuo'' dva boda Madriđanima.

Večerašnjim remijem na svom terenu protiv Malage, Real je prekinuo dugu seriju pobeda u Primeri, pa se sada drugoplasirana Barselona približila kraljevskom klubu na osam bodova zaostatka.

Meč na 'Santjago Bernabeu'' završen je rezultatom  1:1, a gosti su do boda stigli u poslednjim trenucima utakmice.

Karim Benzema je u 33. minutu doveo Real u vođstvo, koje domaći i pored nekoliko dobrih prilika u nastavku meča nisu uspeli da uvećaju.

I, kako to obično biva, usledila je kazna. Santi Kazorla je u 90. minutu sjajno izveo slobodan udarac i sa dvadesetak metara iskosa sa leve strane poslao ''projektil'' u same rašlje Kasiljasovog gola - 1:1!

Malaga se ovim remijem izjednačila sa Levanteom na deobi četvrtog mesta. Obe ekipe imaju po 41 bod.