Kažnjen i Konte

četvrtak 30.11.2017.
23:43

Engleski savez je odlučio da kazni Antonija Kontea zbog neprikladnog ponašanja na utakmici protiv Svonsija.

EPA/HANNAH MCKAY

Čelsi je uspeo da savlada Svonsi dosta teže nego što je bilo ko očekivao, bilo je samo 1:0, a zanimljivo da drugi deo tog meča na klupi Čelsija nije sedeo Antonio Konte.

Razlog jeste njegovo isključenje, on je morao da napusti teren nakon sukoba sa glavnim sudijom meča.

Nakon konstantnih pritisaka koje je vršio na sudiju u prvom poluvremenu (moramo napomenuti da je i suđenje bilo slabo), Antonio Konte je isključen krajem poluvremena nakon nedosuđenog kornera za Čelsi.

Sada je FA odlučio da ga kazni, ali samo novčano, prenosi Skaj sport.