Katastrofa prvaka Turske u Trabzonu

subota 01.09.2018.
23:28

Fudbaleri Galatasaraja doživeli su ubedljiv poraz u četvrtom kolu turskog šampionata.

EPA
EPA

Trabzon je na "Senol Guneš" stadionu dočekao Galatasaraj, domaćin je slavio sa ubedljivih 4:0 (3:0).

Poveli su golom Onazija već u trećem minutu, da bi u 25. minutu prednost domaće ekipe povisio Nvakeme.

A onda, novi šok za goste iz Istanbula, Junes Belanda je sa dve noge startovao nad protivničkim fudbalerom, sudija mu je momentalno pokazao crveni karton i put u svlačionicu.

U trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, Trabzon koristi brojčanu prednost i dolazi do tri gola prednosti preko strelca drugog pogotka Nvakemea.

U drugom poluvremenu nije bilo golova sve do sudijske nadoknade, kada je Ekuban postavio konačnih 4:0.

Galatasaraj je uprkos ubedljivom porazu ostao prvi na tabeli, sa devet osvojenih bodova, dok je Trazbon peti sa dva boda manje.