ponedeljak 23.10.2017.
22:52

U okviru devetog kola Primere, večeras su odigrana dva poslednja duela.

Beta/AP Photo/Miguel Morenatti

Real Sosijedad je na "Anoeti" dočekao ekipu Espanjola, na kraju nije bilo pobednika, utakmica je okončana rezultatom 1:1 (0:1).

Poveli su gosti iz Katalonije u devetom minutu preko Lea Baptistaa, Brazilcu je asistirao iskusni Hurado.

Do kraja prvog dela igre nije bilo golova, a onda je bivši igrač Reala Asijer Iljaramandi poravnao rezultat u 69. minutu igre, na asistenciju bivšeg igrača Mančester Junajteda Adnana Januzaja.

Strelac gola za Sosijedad Iljaramendi, zaradio je žuti karton u 87. minutu, a samo pet minuta kasnije zaradio je i drugu javnu opomenu, pa je koji minut ranije od saigrača morao na tuširanje. Do kraja nije bilo promene rezultata.

Đirona je slavila na gostovanju u La Korunji, na kraju je bilo 1:2 (0:1).

Poveli su gosti u 25. minutu, strelac je bio Adaj sa bele tačke.

U finišu prvog dela igre, Deportivo je pritiskao, postigli su i dva gola, ali su oba poništena.

U nastavku ipak dolaze do gola, nakon samo šest minuta igre bivši igrač Arsenala Lukas Perez postiže gol za izjednačenje.

Ipak, novajlija u najvišem rangu dolazi do novog vođstva 20 minuta kasnije, strelac je bio Portu.

Do kraja nije bilo promene rezultata, a u nastavku pogledajte stanja na tabeli Primere nakon devet odigranih kola.