Kasno Jago 'stiže na Kosovo'

• Autor: Boban Filipović

• 14. maj 2014.

• 23:16

Liverpul dobio u Dablinu u prijateljskom meču Šamrok rezultatom 4:0, prvi gol na meču bio je delo Jaga Aspasa...

Španac koji je stigao na 'Enfild' početkom sezone iz Selte kao najbolji igrač kluba iz Viga nije opravdao status velikog pojačanja budući da se nije upisao u strelce u ligaškom delu nedavno završene sezone i nije na očekivan način odmenio Suareza i Staridža u trenucima kada su odsustvovali s terena.

Aspas je na današnjem prijateljskom meču protiv Šamrok Roversa konačno postigao gol za 'Redse', načeo je mrežu irskog kluba u 8. minutu.

Mogao je Jago u finišu prvog dela igre još jednom da matira protivničkog golmana, ali nije iskoritio izglednu priliku,

Početkom drugog poluvremena Italijan koji se vratio sa pozajmice iz Sanderlenda, Fabio Borini, povisio je na 2:0, a pobedu su ubedljivijom učinili Keli i Dan.

I nad nebom iznad Dablina navijači Mančester Junajteda nisu propustili priliku da podsete na broj titula šampiona Engleske kapitena Liverpula.