Karijuse, da li je moguće?! Kakav poklon za Real, ali Liverpul ekspresno uzvratio udarac!

subota 26.05.2018.
22:03

Da li je ovo najčudniji gol ikada u finalima Lige šampiona?

Beta/AP Photo/Paul White

Od 51. minuta utakmice u Kijevu, Real Madrid vodi protiv Liverpula sa 1:0, u borbi za titulu prvaka Evrope!

''Redsi'' su do povrede Salaha u 30. minutu bili konkretniji rival, opasniji, ali od tog trenutka je situacija počela polako da se menja.

Prvo je u 44. minutu Benzemin gol poništen zbog ofsajda, a tek što je počelo drugo poluvreme, Isko je pogodio prečku gola Liverpula.

A onda, 51. minut, Karijus je uhvatio loptu posle jedne akcije Reala, ali u pokušaju da je odmah doda svom saigraču, pogodio je Benzemu u nogu i lopta se odbila u mrežu?!

Iako je ovakav gol zaista šokantan, Liverpul se od tog šoka ekspresno oporavio i već u 55. minutu stigao do izjednačenja preko Manea - 1:1!