subota 28.04.2018.
17:59

Loše vesti za Slavišu Jokanovića, Aleksandra Mitrovića i njihov Fulam.

cardiffcityfc.co.uk

Dan posle pobede Fulama nad Sanderlendom (2:1), u kojoj je čovek odluke ponovo bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović, svi su željno iščekivali rezultat utakmice između Hala i Kardifa.

Neizvesnosti nije bilo, Kardif je slavio sa 2:0 i sada je ponovo na drugom mestu koje vodi u Premijer ligu, sa bodom više od trećeplasiranog Fulama kolo pre kraja ligaškog dela sezone.

Junak možda i ključnog trijumfa Kardifa bio je Šon Morison, koji je postigao oba gola na današnjoj utakmici, u 32. i 80. minutu meča.

Naš Marko Grujić je ponovo bio na klupi za rezerve, ali je priliku da zaigra dobio već u 10. minutu, zbog povrede Gunarsona. Ipak, ni on se nije dugo zadržao u igri, pošto je zamenjen u poluvremenu.

Šta će nam doneti poslednje kolo, koje je na programu 6. maja?

Fulam će gostovati ekipi Birmingema koja još nije osigurala opstanak i imaće veliki motiv, a Kardif će na svom terenu igrati protiv Redinga koji je u sličnoj situaciji kao Birmingem, sa dva boda više iznad zone ispadanja.

Znate već, bez obzira ko bude završio na trećem mestu, Fulam ili Kardif, imaće priliku da se u plej-ofu domogne elitnog ranga takmičenja.