Karasko kao brzi voz

• Autor: Boban Filipović

• 31. januar 2016.

• 13:40

Prava je šteta što mladi Blegijanac nije krunisao golom fenomanalan solo prodor u jučerašnjem derbiju na 'Nou Kampu'.

Početkom drugog poluvremena utakmice 22. kola Primere između Barselone i Atletiko Marida videli smo šou Janika Fereire Karaskoa.

Vihorno krilo 'Jorgandžije' je, u stituaciji dok je njegova ekipa imala igrača manje na terenu, krenuo sa svoje polovine, ostavio iza sebe nekoliko protivničkih igrača, a Đerar Pike ga je kranjim naporom u odsudnom momentu omeo da ne postigne gol i izjednači rezultat na 2:2.

Pogledajte u prilogu kako je to izgledalo, a naročito obratite pažnju kako je majstoriski izbacio iz igre Andresa Inijestu. Na sličan način je prošle sezone 'vozao' odbranu Arsenala u 1/8 finala Lige šampiona igrajući za Monako.

U prvom poluvremenu, Mesi je završio sa zadnjici nakon jedne Karaskove varke telom.