“Kanarinci“ slavili protiv “čekićara“

• Autor: Vladimir Nestorović

• 09. novembar 2013.

• 20:25

Ekipa Noriča u poslednjem meču Premijer lige koji se igrao u subotu bila je bolja od gostujućeg Vest Hema rezultatom 3:1.

Tim koji vodi Kris Hjuton ne igra baš najbolje ove sezone, ali je konačno uspeo da slavi nakon četiri utakmice bez pobede.

Međutim, posle prvih 45 minuta nije izgledalo da će se „kanarinci“ radovati, budući da je Vest Hem vodio golom Ravela Morisona, njegovim trećim ove sezone iz isto toliko udaraca ka golu.

Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Gari Huper svojim prvim pogotkom za Norič sa bele tačke u 54. minutu, da bi Robert Snodgras, koji se oporavio od nedavno zadobijene povrede, povisio vođstvo domaćih na 2:1.

Konačan rezultat postavio je svojim pogotkom u nadoknadi vremena Liroj Fer.

Norič se ovom pobedom na tabeli popeo na 15. poziciju, a iza njega se nalazi upravo Vest Hem.

U narednom kolu tim Krisa Hjutona putuje na megdan Njukaslu, dok se četa Sema Alardajsa u velikom derbiju sastaje sa Čelsijem.