• 20:10

Real pokušao sve, ali je Kamerunac zaista bio kao zid večeras na "Bernabeu", Malaga odnela bod!

Kameni od
Ronaldo je krenuo silovito, par promašaja, lopta u mreži, ali je gol poništen.

Ipak, Malaga je izdržala pritisak, uspela da pacifikuje domaće, Nordin Amrabat je vrebao šansu kraj oslabljene odbrane Merengesa u kojoj su bili Varan i Načo.

Bilo je opasnih situacija, Isko je mogao da pogodi protiv bivšeg kluba, ali nije to bila baš impresivna predstava Reala.

Do kraja prvog poluvremena probao je i Benzema koji se izborio za poziciju, ali nema opasnosti po Kamenog. Malaga se odbranila u prvom poluvremenu.

U nastavku je kamerunski golman nastavio da frustrira domaće, skinuo je udarac Kristijanu!

Sve što može Kameni, može i Kejlor Navas. Resio je izveo sjajan slobodnjak, parada Kostarikanca.

Zatim se povredio Hese, iznesen je u suzama, a zamenio ga je Kovačić.

Real je šutirao 23 puta na gol do sredine drugog poluvremena, sve je nekako podsećalo na meč u Hihonu sa starta šampionata.

Ali, posao im je bio olakšan kada je Amrabat, najbolji igrač Malage dobio crveni karton desetak minuta pre kraja!

On je laktom udario Marsela i sudija Gonzalez mu je pokazao put u svlačionicu.

Do kraja uragan, Modriću je poništen gol, imaće Real primedbe, imao je Ronaldo u nadoknadi priliku, no ostalo je 0:0, drugi put ove sezone. Tako posle samo jednog kola Madriđani ponovo gledaju najvećem rivalu u leđa.

U prvom meču dana Barselona je savladala Las Palmas, popela se na čelo tabele, a meč je obeležila teška povreda Lea Mesija, o čemu možete čitati ovde.

Večeras od 20:30 Sevilja dočekuje Valjekano, Viljareal Atletiko, a od 22:05 Selta gostuje Eibaru. Ako dobiju u Baskiji, Galicijci će biti sami na čelnoj poziciji posle ovog kola.