Kakvo ludilo u Turskoj, pljuštali kartoni, Galata do pobede u osmom minutu nadoknade!

petak 30.08.2019.
23:01

Neverovatan meč, pobeda prvaka Turske.

Epa/Friedemann Vogel

Fudbaleri Galatasaraja slavili su kao gosti protiv Kajzerija sa 2:3 (1:0), ali o ovoj utakmici će se još dugo pričati.

Poveli su domaći fudbaleri u 37. minutu, strelac je bio Pedro Enrike, nakon greške Nzonzija.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi najpre iskusni Abdenur ostavio saigrače na cedilu, za 11 minuta je zaradio dva žuta kartona, Kajzeri je ostao sa igračem manje.

Drugi žuti je dobio kada je skrivio penal, koji u gol pretvara Junes Belanda.

Već u 73. minutu, drugi crveni za domaćina, drugi žuti karton je zaradio strelac prvog gola Pedro Enrike.

Koriste to gosti u 87. minutu, kada je Babel uz malo sreće pronašao put do mreže rivala.

Delovalo je da će Galata do pobede, a onda crveni za Emrea Mora, mladi Turčin je takođe zaradio dva žuta kartona.

Samo dva minuta kasnije, Umut Bulut poravnava rezultat!

A onda, isti fudbaler dobija drugi žuti karton, treće isključenje za domaćina!

Nije bilo gotovo, prednost od dva igrača više Galata koristi u osmom minutu nadoknade, kada je gol za pobedu postigao Bujuk!