Kakva utakmica! Na kraju još jedan težak udarac za Marka Nikolića!

nedelja 03.11.2019.
11:46

Neočekivani kiks Nikolićevog tima i nastavak serije loših rezultata posle sjajnog početka sezone.

Epa/Georgia Panagopoulou

U Mađarskoj je ovog vikenda odigrano 11. kolo nacionalnog šampionata, a Nikolićev MOL Fehervar nije uspeo da se ponovo izdvoji na čelu tabele i iskoristi remi svojih prvih pratilaca, Mezokovešda u Ferencvaroša (1:1).

Nikolićev tim je juče gostovao Zalaegersegu, pretposlednjoj ekipi na tabeli i osvojio samo bod, posle velikih preokreta - 3:3.

Prvo poluvreme MOL Fehervar je očajno odigrao, domaćin je vodio posle prvih 45 minuta sa 2:0.

Ali, već posle sedam minuta u drugom poluvremenu, ekipa Marka Nikolića je uspela da izjednači, golovima Negoa u 51. i Hodžića minut kasnije - 2:2.

Potpuni preokret gostima doneo je rezervista Futaš u 83. minutu, delovalo je tada da će MOL Fehervar ipak osvojiti ceo plen, ali šok je usledio u trećem minutu nadoknade vremena, kada je Lesjak pogodio za konačnih 3:3.

Danilo Pantić je i ovoga puta bio starter u ekipi MOL Fehervara, a Nikolić ga je zamenio posle 58 minuta igre.

Sada na vrhu tabele i MOL Fehervar, i Mezokovešd i Ferencvaroš imaju po 23 boda, ali Ferencvaroš ima meč manje.

Podsetimo, u prethodna dva kola, MOL Fehervar je remizirao sa Mezokovešdom, a onda na svom terenu izgubio od Ferencvaroša (1:2). Nešto ranije izgubio je i od Ujpešta na svom terenu sa 2:0 i tu se prednost s početka sezone istopila.